Je k dispozici nepřeberné množství designů, materiálů a různých druhů kování a od toho se ovíjí i výrobní možnosti. Základem je kvalitní grafické zpracování, které nastíní v reálném prostoru i těm kteří mají menší představivost, jak může kuchyňská linka vypadat.

S výrobou kuchyní na míru, máme 15 roků zkušeností a používáme pokud je to možné, jen české produkty. Základní součástí každé kuchyně jsou korpusy, skříňky bez dvířek. Korpusy jsou vyráběny z kvalitní laminované dřevotřísky, předního českého výrobce. Ke spojování jednotlivých dílů je použito klasické technologie – kolíkování. Takto vyrobené skříňky jsou přesné a především pevné. 
Dvířka tvoří design kuchyně a v našem případě je možné volit od nejjednoduššího provedení až po dvířka z masívu a v nabídce je velké množství barev a prolisů. Kování používáme sice zahraniční provenience, ale na toto kování je celoživotní záruka. Pracovní desky jsou opět od předního českého výrobce a jsou v 60 ti barevných provedeních. Tyto pracovní desky jsou sice odolné, ale v případě požadavku na vysokou kvalitu, je možné použít pracovní desky z přírodního kamene nebo využít bez spárových litých desek, vyráběných patentovanou technologií.
Kliknutím na některý z obrázků níže, se spustí prezentace a jaká prezentace to bude si můžete určit. V nově otevřeném okně, vlevo nahoře je jednoduché menu a v položce "View" je Vám k dispozici osm možností vizualizace. Velikost obrázků si můžete tažení zvětšit nebo zmenšit. Zkuste i  poslední možnost, je docela zajímavá. Menu Vám umožňuje další nastavení, ale záleží jen na Vás, zda budete chtít odzkoušet všechny možnosti nevšední prezentace.

01_ve
02_ve
03_ve
04_ve
 

INTERIER KM s.r.o.